Anmälda Stora KK

Här kan ni se alla som är anmälda till Stora KK den 4 februari 2017. Säkra din plats också genom att använda anmälningssidan.

Betalning sker till BG 744-8848, märk betalningen med namn+stora kk, senast den 13e januari.

Östgöta nation

Ann Brisfors
Carl Lundberg
Carl Johan Hallerström
Cecilia Bengtsson
Elin Hedberg
Ellinor Eke
Erik Leiman
Fredrik Lilieblad
Fredrik Grotte
Gabriella Nadjafi
Gustaf Moberg
Hans W Nathanaelson
Henrik Norinder
Jonas Sennerstig
Kajsa Stoll Kuroczik
Lars Leirup
Lennart Tegler
Lotta Gröhn
Magnus Lindqvist
Magnus Nelsson
Nils Lundberg
Per Delden
Peter Norman
Simon Berg
Thomas Esping
Tomas Torfgård
Ulf Wallenborg
Viktoria Wallin

Västgöta nation

Andreas Lupander
Björn Johansson
Caroline Thernström
Elin Söderbergh
Erik Nordenskjöld
Filip Eriksson
Hans Albin Larsson
Henrik Melin
Ida Janghed
Ingemar Ritseson
Jennie Isberg
Jonna Restin
Maria Wahlgren
Micael Johansson
Michael Eriksson
Mikael Eriksson
Patrik Cannmo
Sven Nordengren
Tor Åström

Smålands nation

Anna Alsmark
Bengt Åhsberg
Göran Rudbäck
Göran Bexell
Gösta Gunnarsson
Olof Åshuvud
Sverker Oredsson

Lunds nation

Anders Frostell
Anders Ahlström
Anders Aronsson
Andreas Heuer
Axel Adelswärd
Bo Strandberg
Carin Brenner
Christian Resebo
Christina Kohl
Claes Nordengren
Dag Oredsson
Daniel Parknäs Örnfelt
Elisabet Nilsson
Erik Lindroth
Erik Helsing
Erik Häggsgård
Frida Malmgren
Gustav Henriksson
Henrik Andersson
Henrik Östman
Ida Moen Larsson
Jonathan Sträng
Magnus Janghed Askler
Martti Niilekselä
Mortimer Henningsson
Nils Dahlgren
Olev Pilman
Oskar Palmerot
Rolf Lindroth
Sara Sveningsson
Stefan Sveningsson
Susanna Pålsson Helander
Sven Larsson
Ulf Alfredsson
Ulla Neppelberg

Malmö nation

Alex Evander
Claes Levin
Gustaf Hjelm
Hans Lindell
Kajsa Ericson
Magnus Jerneck
Martin Lundin
Martin Rugfelt
Martin Mattson
Martin Brandt
Mikael Palm Andersson
Niclas Bergström
Pehr Andersson
Peter Kullving
Peter Benson
Pål Ekberg
Sven Unger
William Personne

Helsingborgs-Landskrona nation

Anders Örtengren
Anders Sandén
Anders Niwong
Ann Jacobsson
Anna Pilkrona Godden
Boman Lyngfelt
Henrik Forssell
Henrik Buchhave
Hilding Olofsson
Håkan Brorson
Jens M.K. Ismunden
Johan Bergström
Jonas Millqvist
Jonas Alberoth
Karsten Olofsson
Kewin Erichsen
Lennart Atteryd
Linus Aldefors
Louise Almehed
Magdalena Schultze (fd Svenningsen)
Marie Osberg
Markus Munck af Rosenschöld
Mathias Johansson Perttu
Mikael Wahlgren
Niklas Lundberg
Nils Gunnar Toremalm
Peder Emond
Peter Runnerström
Peter Jevinger
Robert Lekström
Sofia Pehrsson
Ulf Juhlin
Ulrika Knutsson
William Blendberg
Ylva Tretow

Sydskånska nationen

Anna Jäfvert
Carl Mauritz Artéus
Catharina Markborn Sörås
David Frödin
Katja Stenport Wahlsten
Klara Schultz
Kristoffer Levin
Mats Löfgren
Niklas Unnhem
Ola Rasmusson
Sten Gershagen
Anne Barbosa

Kristianstads nation

Anna Mannerstråle
Anna Hanen
Björn Sanders
Christopher Nilsson
Göran Larsson
Hannes Brattgård
Ida Sandberg
Jennifer Holst
Kaj Oldrup
Karin Johansson
Magnus Alkestrand
Marianne Löwerot
Mina Carlsson
Madeleine Forsberg

Blekingska nationen

Anders Borste
Anders Sjöberg
Andrea Claar
Anna Svensson Melin
Björn Johnson
Cecilia Patriksson
Daniel Unnerbäck
Erik Claar
Filippa Wieselgren
Helene Andersson
Henrik Persson
Jerker Asplund
Jimmy Sok
Johan Dalén
Johan Norén
Julia Borg
Karl Johnsinius
Marie Sjöberg
Per Cedell
Sandra Johanne Selander
Steen Jängnemyr
Ulf Nyberg

Göteborgs nation

Carl Jönsson
Carl Andersson
Cecilia Berggren
Claes Fallenius
Ebba Fischer
Eva Leire
Fredrik Berndt
Fredrik Demling
Gustaf Ankarcrona
Lars Zanderin
Linn Hultberg
Matilda Lodin
Mikael Benzow
Monica Larsdotter
niclas Carling
Nils Johansson
Olof Wikman
Per Alm
Truls Nörgaard Grytli
Wilhelm Tham

Hallands nation

Anne Kristiansen
Berndt Falkenberger
Cecilia Platzack
David Håkansson Hagman
Elinor Lavesson
Hampus Vitestam
Hans Eyrich
Johan Svenungsson
Johan Eriksson
Julia Herou
Lena Sepponen
Magdalena Stadler
Magnus Lewrén
Mikael Dunér
Niklas Strandquist
Per Svensson
Per Knutsson
Ylva Böckman

Kalmar nation

Anders Lindgren
Eva Stattin
Filip Alexis
Gunnar Gyllenram
Ida Runemark
Ludvig Bodelsson
Martin Hägerdal
Mikael Bodelsson
Märta Skoglund
Peter Wänehag
Peter Johansson
Thomas Ogard
Tony Gustavsson
David Magnusson

Wermlands nation

Anders Fahlbeck
Anders Olsson
Gunnar Fagerström
Hannah Lind Persson
Helena Resare Monsén
Jimmy Pilo
Johan Frisack
Johanna Cotfas
Jonas Hafström
Malin Toivainen
Martin Berntsen
Martin C. E. Asker
Michael ”Bubblan” Eriksson
Per Pupini
Pontus Tallberg
Samuel Kvist
Simon Ingvarsson
Victor Nyman
Mats Widén
Sofia Smede